Instruktorzy

Zobacz kadrę instruktorską naszego klubu!

Damian Krawczyk

Zamiłowanie do sportów walki rozpoczął wieku 11 lat od kick-boxingu, uczestniczył w wielu turniejach, zdobywając kilka tytułów Mistrza Polski, członek kadry polski w latach 2005-2006 r. Z biegiem czasu sam kickboxing nie wystarczał i w 2009 roku poszerzył swoje zamiłowanie do sportu poprzez treningi MMA. Stoczył kilka walk, uczestniczy w wielu seminariach poświęconych mieszanym sztukom walki i BJJ. Obecnie rywalizuję na zawodach BJJ i ADCC.

Jako trener przekazuje swoje doświadczenie i zdobytą widzę młodym adeptom sportów walki, by stali się jak najbardziej wszechstronnymi zawodnikami.

Damian to naprawdę mistrz w swoim fachu! Poprzez swoje ogomne doświadczenie wyniesione ze startów, a także treningów z topowymi zawodnikami MMA dostrzega i koryguje błędy swoich podopiecznych prowadząc ich w kierunku systematycznego rozwoju techniki i kondycji.

Śmiało możemy tu powiedzieć, że jeśli macie zadatki na mistrza MMA to Damian to zauważy i z was „wyłuska” : – )

Krzysztof Macur

Przedstawiamy Wam Naszego trenera od „stójki” (kickboxingu) – Krzysztofa Macura. Krzysiek obecnie jest instruktorem kickboxingu w klubie DextersTeam.

Wcześniej parę lat prowadził klub w Gorlicach. Sam aktywnie trenuje stójkę od 17 lat. Ma na koncie kilka medali na ogólnopolskich zawodach – Mistrzostwo Polski Młodzieżowców w formule Low Kick, V-ce Mistrzostwo Polski Młodzieżowców w formule FullContact, Mistrzostwo Polski Juniorów w formule FullContact, zwycięstwa na zawodach strefowych i do tego kilkadziesiąt stoczonych pojedynków z których większość wygrywał. Dodatkowo jest aktywnym zawodnikiem BJJ klubu DextersTeam.

Znamy się z Krzysztofem od wielu lat i wiemy, że jest to „solidna firma” w branży sportów walki. Zapraszamy na treningi już od najbliższego poniedziałku!

Łukasz Książek

Łukasz Książęk z brazylijskim jiu jitsu związany jest już od 2003 roku! Obecnie jest posiadaczem brązowego pasa nadanego przez Marcina Dudka (jeden z pierwszych czarnych pasów, założyciel i główny trener klubu grapling Kraków). Swoją wiedzę Łukasz zdobywał uczestnicząc oraz organizując wiele seminariów. Słynie z treningów przygotowujących kompleksowo zawodników pod względem fizycznym (kochamy jego rozgrzewki) jak i technicyzm. Łukasz jest także czynnym zawodnikiem i zdobywał medale na wielu zawodach, min :

  • 1 miejsce mistrzostwa Polski BJJ Gracie Barra – 82kg, białe pasy (13.11.2005 Warszawa)
  • 1 miejsce ADCC Slovakia open championships -98,9 zaawansowani (23.02.2013 Bratysława)
  • 1 miejsce memorial Helio Gracie -88,3 niebieskie pasy (04.04.2009 Opalenica k.Poznania)
  • 1 miejsce Copa Posnania- special rules chalange -81,5 białe pasy (26.02.2005)

oraz wiele innych medali, na które nie starcza nam tu miejsca, a wam przypuszczamy czasu, żeby zgłębić. Łukasz przygotowuje także profesjonalnych zawodników mma w ich umiejętnościach parterowych. Jego podopieczni walczą min w organizacjach Babilon mma, czy Fight Exclusive Night.

Jeżeli chcecie zacząć naukę BJJ – serdecznie zapraszamy – bo nasz trener to „towar” prima sort ;-). Biorąc na siebie pełną odpowiedzialność, szczerze polecamy jego zajęcia i gwarantujemy wam,że pod jego okiem wkrótce zaczniecie „śmigać” po macie. Łukasz Książęk BJJ. Trenuj z nami-uwierz w siebie !!!