MMA

Trenuj MMA z nami!

MMA (Mieszane Sztuki Walki) – Ragnarok

Jest to obecnie chyba najszybciej rozwijająca się dyscyplina sportowa na świecie. Jej popularność możemy przypisać walką z udziałem celebrytów, które chętnie są oglądane w telewizji.

MMA nie jest jednak bezmyślną bójką bez zasad, dwóch „gniewnych ” ludzi.

Jest to sport bardzo dynamiczny, wielopłaszczyznowy (elementy kickboxingu, zapasów, bjj) i wymagający dużej sprawności oraz elastyczności. Każdy może wybrać płaszczyznę (stójka, parter), w której czuje się najlepiej i tak pokierować walką, by zyskać przewagę nad przeciwnikiem.

Treningi polegają na połączeniu technik różnych stylów w jeden płynny ruch. Rozpoczęcie akcji techniką bokserską, przejście do obalenia rodem z zapasów i wykończenie dźwignią z arsenału BJJ. To jest MMA !

To także przekrojowe treningi wytrzymałościowo-kondycyjne, budujące ogólną sprawność, gibkość i siłę zawodnika. Przygotowują one do walki w dystansie 5 min. bo tyle trwa runda w MMA.

Jeśli chcesz być przygotowany na każdą ewentualność w starciu z przeciwnikiem, chcesz być silny, zwinny i dynamiczny, mieć kondycję ze stali – MMA to sport dla Ciebie!

Trenuj z nami-uwierz w siebie!