O Klubie

Pozna historię naszego klubu!

Klub sportowy Ragnarok Fight Club Limanowa

Klub powstał i działa jako stowarzyszenie kultury fizycznej od września 2018 roku. Działamy w strukturach Polskiego Związku JU-Jitsu.

Ragnarok jest jedynym klubem na terenie powiatu Limanowskiego, w którym można trenować kilka różnych dyscyplin sportowych tj: kickboxing, brazylijskie ju-jitsu, mma (mieszane sztuki walki).

Zajęcia w klubie prowadzone są przez instruktorów posiadających uprawnienia jak i wieloletnie doświadczenie sportowe oraz dydaktyczne z zakresu sportów walki, także szeroko pojętej kultury fizycznej.

Treningi odbywają się w różnych grupach wiekowych (od 5-letnich dzieci po osoby dorosłe bez górnej granicy wiekowej) oraz na różnych stopniach zaawansowania. Zajęcia prowadzimy w Limanowej przy ulicy Zygmunta Augusta 37 (budynek pływalni). Posiadamy w pełni wyposażoną salę treningową z matą zapaśniczą oraz siatką imitującą warunki walk MMA.

Głównymi celami klubu są:

• propagowanie kultury fizycznej w naszym społeczeństwie
  • wychowanie młodzieży w duchu zdrowej sportowej rywalizacji,pokory oraz szacunku dla innych
  • propagowanie ju-jitsu wśród dzieci i młodzieży jako przyszłej dyscypliny olimpijskiej
  • organizacja imprez sportowych (zawody, sparingi między klubowe, seminaria)

Ragnarok!

Sama nazwa klubu wywodzi się z mitologii skandynawskiej, gdzie RAGNAROK jest ostateczną bitwą sił dobra i zła, po której nastąpić mają czasy szczęścia i dostaku. Ragnarok jest więc dla nas bodźcem do tego by porzucić swoje złe nawyki oraz siedzący tryb życia i wkroczyć na drogę sportowego rozwoju, a co za tym idzie zdrowego ciała i ducha. Tego się trzymamy!!!